Poznajesz obcy język. Potem drugi. Nauka sprawia Ci przyjemność. Czujesz podekscytowanie. Uczysz się nowych słów i konstrukcji gramatycznych.
​I na nagle szok – na ulicy zaczepia Cię obcokrajowiec i pyta o drogę, a Ty nie jesteś w stanie wydusić słowa. Gestem pokazujesz nieokreślony kierunek i czym prędzej uciekasz. Gorzej, gdy przebywasz w innym kraju i chcesz dostać się z jednego miejsca w drugie.

A może marzysz o podróżach lub lepszej pracy, ale myślisz, że nauka Cię przerośnie? Tyle razy już przeciez próbowałaś.
​W obcym języku potrafisz tylko sklecić proste zdania, a kiedy ktoś odzywa się do Ciebie, udajesz, że nie rozumiesz.

 

Czy można to zmienić? Oczywiście, że tak!

Przełamanie blokad to coś, co możesz przepracować, jeśli chcesz płynnie porozumiewać się w obcym języku i korzystać z nieograniczonych możliwości, jakie zapewnia komunikacja.

Czy chciałabyś:
 
bez oporów porozumiewać się w obcym języku?

dowiedzieć się, co Cię blokuje przed nieskrępowaną komunikacją?

z przyjemnością uczyć się języka?

oglądać obcojęzyczne programy dotyczące nowości w Twojej branży?

prowadzić biznes w innych krajach?

znaleźć dobrą pracę, także za granicą, i więcej zarabiać?

czuć się swobodnie w kraju, w którym spędzasz wakacje?

poznawać ludzi z innych krajów?

poznawać inne kultury?

wyjeżdżać za granicę bez stresu i komunikować się bez przeszkód?

poczuć się obywatelką świata?

poczuć się bardziej pewną siebie?

Zastanawiasz się, czy mój kurs jest dla Ciebie?
 

Jeśli:

– boisz się odezwać w obcym języku, bo nie chcesz powiedzieć czegoś niepoprawnie;

– jesteś przekonana, że nie możesz nauczyć się języka obcego;

– masz złe skojarzenia z nauką języka;

– uważasz, że nauka języka jest nudna…

 

… mój kurs jest dla Ciebie!

I tego chcę nauczyć Ciebie!

Przekonaj się, że jesteś w stanie komunikować się w każdym języku. 

Czym jest kurs „Przełam swoje blokady językowe w 18 dni”?

Kurs stworzyłam po to, żebyś dowiedziała się, co blokuje Cię przed swobodnym porozumiewaniem się w obcym języku.
I żebyś wykorzystała tę wiedzę i mogła sobie z tym poradzić.

To NIE JEST kurs językowy.

Kim jestem i dlaczego to właśnie ja mogę Ci pomóc?

 Nazywam się Inga Wiśniewska i jestem poliglotką…

Pomagam w nauce języka obcego kobietom, które straciły już na to nadzieję. Tym, którzy chcą to zrobić szybko, efektywnie i przyjemnie. 

​Sama miałam blokady językowe przez kilkanaście lat – do czasu, aż zaczęłam uczyć się „po swojemu”. Powoli odkrywałam nowe sposoby przyswajania języka, aż wreszcie stworzyłam własną metodę. Moje blokady zniknęły. 

​Obecnie komunikuję się w 3 językach obcych, uczę się czwartego, a za chwilę dodam kolejny. Mam też listę następnych. Nauka języków obcych stała się moja pasją i inspiracją; wciąż poznaję nowe sposoby i urozmaicam ten proces.

Kiedyś bałam się odezwać, a teraz….
Teraz mieszkam w Niemczech – w domu rozmawiam często po hiszpańsku, poza domem po niemiecku, a kiedy chcę napić się kawy, zamawiam ją po włosku w kawiarni prowadzonej przez Włochów. Sąsiadów pozdrawiam w ich języku ojczystym, także po chorwacku i rosyjsku.

Nauka języków dała mi wolność, a przełamanie blokad językowych zapewniło swobodę w porozumiewaniu się i szukaniu wciąż nowych sposobów na skuteczną komunikację.

Poliglota w kilku krokach
 

Jak wygląda kurs?

Kurs trwa 18 dni.

Uczestnicy codziennie (oprócz sobót i niedziel) dostają mail z wideo, jego transkrypcją w formie PDF i krótkim tekstem oraz zadaniami do wykonania.

W ramach kursu powstanie grupa na Facebook'u, w której na bieżąco będę wyjaśniać powstające wątpliwości i wspierać uczestników.

Ile trwa kurs?
Kurs zacznie się 23.11.2017 r. i zakończy 18.12.2017 r.
Jak pracujesz ze mną w grupie na Facebook'u?
Anna Jaranowska
Nieocenione było zaangażowanie Ingi, które w dużej mierze siłą rzeczy przekładało się też na nasze ;)
Stworzyła fajną atmosferę na grupie to po pierwsze, a to wcale nie jest moim zdaniem łatwe przez Internet. Żadna wiadomość, żadne pytanie, żadna odpowiedź na zadanie nie pozostała bez odpowiedzi. Miałam poczucie, że w każdej chwili mogę zadać nawet najbardziej durne pytanie i zostanie ono zrozumiane.
Anita Iwaniak

Inga była obecna, zaangażowana, łagodna, wspierająca. Widziała wszystkie uczestniczki i czuć było, że jej zależy. 

Ewa Jarmużek

Inga była bardzo wspierająca. Jej zaangażowanie działało na mnie motywująco. Zaskoczyła mnie ilość czasu jaki spędzała z grupą - było to dla mnie bardzo budujące, że naprawdę tam z nami jest.

Marta Peikow

Rola Ingi była nieoceniona. Sprawia, że się wierzy. No i ten kontakt w grupie. Świetne było spotkanie na żywo.
Dziękuję! Dziękuję! Za autentyzm, za wiedzę, za wsparcie.

Gotowa podjąć wyzwanie i zmierzyć się ze swoimi blokadami?

Ile to kosztuje?

Cena w przedsprzedaży to TYLKO 179 zł! 

Małgorzata Madyda

www.madyda.com.pl/portfolio

Praca z Ingą to niekończąca się motywacja do nauki. Nie ma z nią łatwo, bo ciągle “wierci dziurę w brzuchu” i bardzo ciekawa jest naszych kroków w nauce.

Swoją pasją stara się zarazić tych najbardziej opornych, a przede wszystkim zmienia stosunek do nauki języków. Pyta, podpowiada i rozwiązuje problemy.

Jest Mistrzynią wyszukiwania nowych materiałów do nauki,
​a konsultację z nią wyglądają jak lingwistyczna terapia!

​Bardzo komunikatywna i pozytywnie nastawiona, zawsze pomaga w chwili gdy zaczynasz wątpić w swoje siły :)

Olga Kacprzak

Inga stosuje inne niż w szkole metody nauczania. Są one o wiele bardziej efektywne, ponieważ uwzględniają naturalny sposób nauki i są elastyczne. To sprawia, że nauka nie jest dla mnie przykrością, w pełni wykorzystuję czas na nią przeznaczony.

​Dzięki Indze nauczyłam się jak uczyć się języków. Inga pomogła mi przełamać i pozbyć się złych przekonań dotyczących nauki języka oraz mówienia, dzieliła się swoim sporym doświadczeniem       i wspierała na każdym etapie nauki.

Jest bardzo dobrym nauczycielem   i wspaniałym człowiekiem, stąd moją podróż z nią uważam za bardzo udaną i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu :)

Renata Prościńska

Współpraca z Ingą to czysta przyjemność, na każdym kroku ogromne wsparcie i zaangażowanie z jej strony. Cały czas czuwała nad moimi postępami w nauce,    dostałam od Ingi mnóstwo wskazówek, które były bardzo pomocne na poszczególnych etapach nauki.

​Najgorszym momentem tego kursu, było rozpoczęcie komunikowania się w języku obcym. Po trzech miesiącach nauki zaczęłam rozmawiać z nativem    po angielsku. Moje pierwsze wrażenia - nic nie potrafię, cała ta nauka nie ma sensu, miałam ochotę zrezygnować. No ale oczywiście cudowna Inga nie pozwoliła mi tego zrobić, na każdym kroku podkreślała, że trzeba próbować i jeszcze raz próbować. Inga potrafiła na tyle skutecznie mnie zmobilizować, że nie poddałam się oraz nie przestraszyłam się komunikować w języku angielskim, nawet już zaliczyłam krótką rozmowę telefoniczną:)

​Polecam bardzo szczerze współpracę z Ingą Wiśniewską, zwłaszcza tym, którzy potrafią samodzielnie pracować oraz chcą przełamać lęk przed komunikowaniem się w języku obcym.

Małgorzata Szychowska
 
managerrozwoju.pl

Dzięki Indze uwierzyłam, że może się udać i że mało tego – uda się.   A to chyba najważniejsze.
​Krok po kroku wskazywała mi kierunek, dzięki jej wskazówkom, udało mi się moją dotychczasową wiedzę zebrać w całość i zacząć wykorzystywać w nauce. Dała mi materiały i wskazówki, a przy tym wolną rękę   i czuwała pozwalając rozwijać moją znajomość języka.

​Inga posiada konkretną wiedzę, dzięki której pomogła mi przełamać opory i zmotywowała. Gdyby nie Inga już dawno bym się poddała. To dzięki jej pomocy wciąż nie daję za wygraną. Nauka języka ze wsparciem psychologicznym, to bezcenne doświadczenie.

.block-wrapper.block-style-175 { padding: 6px 0; background-color: #17a4d0; text-align: center; line-height: 13px; } .block-style-175__anchor { display: inline-block; margin: 0 auto; } .block-style-175__image { border: 0; }
[bot_catcher]